Magnet Ultimate Post-Technical Treatment

Lek 3,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Recover - Ultimate Post-Technical TreatmentRigjeneroni floket tuaj  plotesisht me Ultimate Post-Technical TreatmentSfida: Floke te demtuar gjate proceseve teknike.Si? Rigjeneron dhe perforcon strukturen e brendshme te flokeve Ultimate Post-Technical Treatment vjen ne versionin 500 ml Aplikoni 10-20 ml per 1 sherbim Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

Recover - Ultimate Post-Technical Treatment
Rigjeneroni floket tuaj  plotesisht me Ultimate Post-Technical Treatment
Sfida: Floke te demtuar gjate proceseve teknike.
Si? Rigjeneron dhe perforcon strukturen e brendshme te flokeve

  • Ultimate Post-Technical Treatment vjen ne versionin 500 ml
  • Aplikoni 10-20 ml per 1 sherbim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop