Mbaruar

Magnet Ultimate Daily Fix & Shield

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Repair- Ultimate Daily Fix & ShieldRigjeneroni floket me Ultimate Daily Fix & ShieldSfida: Efektet e agresoreve te jashtem, ndotja dhe rrezatimi UVSi? Riparon floket dhe i mbron ato me nje shtrese mbrojtese efektive ditore kunder agresoreve te jashtemÇfare? Floke te rigjeneruar me pamje... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Repair- Ultimate Daily Fix & Shield
Rigjeneroni floket me Ultimate Daily Fix & Shield
Sfida: Efektet e agresoreve te jashtem, ndotja dhe rrezatimi UV
Si? Riparon floket dhe i mbron ato me nje shtrese mbrojtese efektive ditore kunder agresoreve te jashtem
Çfare? Floke te rigjeneruar me pamje te shendetshme.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop