Revlonissimo Color Remover

Lek 3,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Color RemoverColor Corrector of Oxidation Hair ColorsKarakteristikat TeknikeShkarkues ngjyre per floke te lyerRedukton intensitetin e pigmenteve artificiale te cilat mund te eleminohen lehteSi cdo ngjyrues tjeter tradicional, qe mund te cele nga 1 deri ne 3 tone, Color Remover eleminon... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Color Remover
Color Corrector of Oxidation Hair Colors
Karakteristikat Teknike
Shkarkues ngjyre per floke te lyer
Redukton intensitetin e pigmenteve artificiale te cilat mund te eleminohen lehte
Si cdo ngjyrues tjeter tradicional, qe mund te cele nga 1 deri ne 3 tone, Color Remover eleminon ngjyrat nga 1 deri ne 3 tone.
 • Redukton pigmented artificiale. I eleminon ato ne menyre te barabarte qe nga rrenja pa demtuar strukturen e flokut.
 • Nuk e demton skalpin
 • Le pigmente te dukshme
 • Nuk ndryshon ngjyren natyrale te flokeve
 • Krijon xhel kosistent kur produktet Stage 1 dhe Stage 2 miksohen bashke
 • Aplikim i persosur ne floke
Instruksionet e Perdorimit
Miksoni sasi te njejte te produkteve Stage 1 dhe Stage 2 (sasia minimale e aplikimit: 50ml + 50ml, mjaftueshem per floke te shkurter deri ne mesatare) ne nje tas jo metalik.
Aplikojeni ne floke te thate, te pa lare dhe perhapeni me kujdes te te gjithe zonen qe doni te trajtoni.
Koha e zhvillimit
20 deri ne 30 minuta pa ngrohje
10 deri ne 15 minuta me ngrohje
 • Me pas, shperlajeni mire me uje te bollshem dhe lajeni dy here me Post Color Shampo.
 • Aplikoni neutralizuesin Revlon Professional Uperm ( 6 vol activator ose 10 vol oxidant) per gjitha ngjyrat dhe ekspozojeni per 3 minuta.
 • Shpelajeni me uje te bollshem.
 • Neutralizoni ngjyren me neutralizuesin Uperm ose Revlonissimo Creme Peroxide 20 Vol (3%) ose Young Color Excel Energizer 6 Vol (1.8%)
 • Lereni te veproje per 3 minuta, shpelajeni mire dhe thani floket.
 • Aplikoni ngjyre flokesh 1 ton me te celur sesa ngjyra qe ka dale.

Shenim
Per gjatesine dhe fundet, rekomandohet shpelarje me boje.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop