MAGNET ULTIMATE REPARATIVE MELTING BALM

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Reseal - Ultimate Reparative Melting BalmMbyll me balsamin Ultimate Reparative Melting BalmSfida: Floke shume te demtuar nga mesi i gjatesise dhe fundetSi? Mbyll siperfaqene flokut dhe ri-nderton flokun ne thellesi pa... Lexo me shume

Mbaruar

Reseal - Ultimate Reparative Melting Balm
Mbyll me balsamin Ultimate Reparative Melting Balm
Sfida: Floke shume te demtuar nga mesi i gjatesise dhe fundet
Si? Mbyll siperfaqene flokut dhe ri-nderton flokun ne thellesi pa shtuar ne peshe.
Çfare? Floke te bute, te rigjeneruar dhe plot shkelqim

  • Ultimate Reparative Melting Balm vjen ne versionin 100 ml
  • Perdoret 2-4 spruco (floke te lagur ) ose 1-2 spruco (floke te thate)per 1 sherbim
  • Kosto e llogaritur - 14 lek per 1 sherbim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes