Restart Hydration Moisture Micellar Shampoo

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

Re/Start Hydration Moisture Micellar Shampoo- nga Revlon ProfessionalShampo me formule profesionale zbutese, hidratues, per floke normal deri ne floke te thate.Formula KeraBiotic dhe ProBetaine me veprim te dyfishte Ndihmon ne balancimin e lekures se kokes E pasur me pro vitamin... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Re/Start Hydration Moisture Micellar Shampoo- nga Revlon Professional
Shampo me formule profesionale zbutese, hidratues, per floke normal deri ne floke te thate.
Formula KeraBiotic dhe ProBetaine me veprim te dyfishte

  • Ndihmon ne balancimin e lekures se kokes
  • E pasur me pro vitamin B5
  • Zbut floket dhe i ben shume te lehte
  • Ushqen floket
  • Rrit butesine dhe shkelqimin

Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur dhe masazhojeni butesisht. Shperlajeni mire me uje te bollshem.

*Keshillohet te aplikohet se bashku me Masken dhe Balamin e se njejtes linje!
250ml/1000ml.  

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop