RESTART HYDRATION SHAMPOO

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

 SHAMPO HIDRATUESE PER FLOKE TE THATE-nga Revlon Professional   Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon në ekuilibrimin e mikrobiomës se kokës dhe i ben flokët e shendetshem. Për një butesi te... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

 SHAMPO HIDRATUESE PER FLOKE TE THATE-nga Revlon Professional 

 
Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon në 
ekuilibrimin e mikrobiomës se kokës dhe i ben flokët e shendetshem. Për një butesi te menjëhershme. E pasur me betain dhe pro vitaminë B5. Bllokon lagështinë 
në fibra për flokë të butë dhe plot shkëlqim. 

PËRDORIMI:  Aplikojeni mbi flokë duke e masazhuar lehtë mbi skalp. Lereni të veprojë për rreth  3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë.  

250ml/1000 ml 

 

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART HYDRATION SHAMPOO

250ml
250ml
Lek 1,800.00