Restart Hydration Rich Mask

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,500.00
Mbaruar

Re/Start Hydration Moisture Rich Mask-nga Revlon ProfessionalMe me formule profesionale per zbutje, hidratim, per floke normal deri ne floke te thate.Formula KeraBiotic dhe ProBetaine me veprim te dyfishtendihmon ne balancimin e lekures se kokes dhe permireson folkun E pasur me... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Re/Start Hydration Moisture Rich Mask-nga Revlon Professional
Me me formule profesionale per zbutje, hidratim, per floke normal deri ne floke te thate.
Formula KeraBiotic dhe ProBetaine me veprim te dyfishte
ndihmon ne balancimin e lekures se kokes dhe permireson folkun
  • E pasur me pro vitamin B5
  • Zbut floket dhe i ben shume te lehte
  • Ushqen floket
  • Rrit butesine dhe shkelqimin
  • Kontroll anti-frizz
Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur dhe masazhojeni butesisht ne menyre homogjene.
Lereni te veproje per 5 minuta. Shperlajeni mire me uje te bollshem.

*Keshillohet te aplikohet se bashku me Shampon dhe perpara Balamit e se njejtes linje!
200ml/500ml.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop