Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

revlon professional RESTART HYDRATION MELTING CONDITIONER | Duo Cosmetics

RESTART HYDRATION MELTING CONDITIONER

Lek 1,800.00
BALSAM HIDRATUESE-nga Revlon Professional  Ky hidratues i lengshem ndihmon për të ekuilibruar balancën e mikrobiomes  se kokës dhe zbukuron flokët. I pasur me betain dhe pro vitamina B5, i bën flokët më të lehta, rrit butesine dhe shkelqimin.   PËRDORIMI: Aplikojeni mbi flokë duke e fërkuar lehtë dhe në mënyrë të njëtrajtshme. Lereni të veprojë për rreth 5 minuta dhe shpërlajeni mirë.  *Keshillohet te aplikohet pas...
Nen total: Lek 1,800.00
Ruaj Hiq

BALSAM HIDRATUESE-nga Revlon Professional 

Ky hidratues i lengshem ndihmon për të ekuilibruar balancën e mikrobiomes  se kokës dhe zbukuron flokët. I pasur me betain dhe pro vitamina B5, i bën flokët më të lehta, rrit butesine dhe shkelqimin.  

PËRDORIMI: Aplikojeni mbi flokë duke e fërkuar lehtë dhe në mënyrë të njëtrajtshme. Lereni të veprojë për rreth 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

*Keshillohet te aplikohet pas Maskes!

200ml/750ml. 

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.