Kalo tek permbajtja

Meshkuj

 • American Crew Alternator Spray
  American Crew

  Alternator Finishing Spray

  Lek 1,600.00

  American Crew Aternator Finishing Spray. Mundeson stilime flokesh me fleksibilitet dhe kontroll gjate gjithe dites. Aplikoni nje pompe, stilijoni ...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Shampo flokesh dhe trupi per meshkuj American Crew Tea Tree
  American Crew

  3in1 Tea Tree Hair & Body Shampoo

  Lek 1,600.00

  American Crew 3-in-1 Tea Tree Shampoo Shampo dhe balsam per floket dhe trupin American Crew 3in1. Me efektin stimulues dhe freskues te Tea Tree.  P...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Powder to Wax nga Labelm, Per femra qe kerkojne floke me volum dhe teksture ne çast
  Label.m

  Powder To Wax 20g

  Lek 2,300.00

  Label.m Dry Powder To Wax Pluhuri shndërrohet në një dyll të butë për t'i dhënë rrënjëve të flokëve më pak lagështi dhe një përfundim krejtësisht...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Matte Clay 85g
  American Crew

  Matte Clay 85g

  Lek 1,900.00

  American Crew Matte Clay Kontroll te Larte, Pa shkleqim Clay e cila krijon stilime flokesh me teksture dhe kotroll te larte qe zgjat. E pershtatsh...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Stiluese flokesh inovative per meshkuj, American Crew Fiber Grooming Foam per me volum dhe te plote
  American Crew

  Fiber Grooming Foam

  Lek 2,000.00

  American Crew Fiber Grooming Foam Shkume stiluese e lehte dhe fibroze e cila volume afatgjate dhe te menaxhueshem gjate gjithe dites, me kontroll ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • American Crew Fortifying Treatment, tratjim per meshkuj me floke te holle ose te rralluar
  American Crew

  Fortifying Treatment

  Lek 2,700.00

  American Crew Fortifying Treatment Trajtues pa shplarje i cili rigjalleron skalpin, i jep trashesi flokut dhe shton volumin e flokeve. Formuluar ...

  Detajet e plota
  Lek 2,700.00
 • American Crew Fortifying Shampoo, per meshkuj me floke te holle ose te rralluar
  Ska gjendje
  American Crew

  Fortifying Shampoo

  Lek 1,400.00

  American Crew Fortifying Shampoo Shampo e perditshme per floke te rralluar ose te holle. Pastron cdo mbetje mbi rrenje, rifreskon skalpin, per flo...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
  Ska gjendje
 • Americana Fragrance
  Ska gjendje
  American Crew

  Americana Fragrance

  Lek 4,500.00

  American Crew Americana Fragrance Nje parfum i frymezuar nga stili i jeteses Amerikane me nje arome pastertie dhe freskie.

  Lek 4,500.00
  Ska gjendje
 • American Crew Foam Cleanser, shkume per pastrimin dhe rifreskimin e mjkres pa shplarje
  American Crew

  Beard Foam Cleanser

  Lek 1,900.00

  American Crew Beard Foam Cleanser eshte nje shkume e thate  e lehte e cila perthithet menjehere me benefite afatgjate, duke e lene mjekren e paste...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Stiluese mjekre American Crew Beard Balm.
  American Crew

  Beard Balm

  Lek 2,000.00

  American Crew Beard Balm eshte nje krem i bute i cili kontrollon dhe ushqen mjekren per aplikime dhe stilime elastike. Rezultatet e perdorimit tre...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • American Crew Cream Pomade, paste stiluse per meshkuj, stilime me teksture dhe natyrale
  American Crew

  Cream Pomade

  Lek 1,900.00

  American Crew Cream Pomade jep kontroll mesatare me shkelqim te ulet. Pomade kremoze e pasur me hidratues e cila krijon nje pamje natyrale por me ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Dry Volumising Paste
  Ska gjendje
  Label.m

  Dry Volumising Paste

  Lek 2,000.00

  Label.m Dry Volumising Paste Fashion Edition eshte linja e pare nga Label.m e cila konsolidon bashkepunimin me London Fashion Week dhe punen tone ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
  Ska gjendje
 • xhel flokesh i forte per meshkuj american crew
  American Crew

  Firm Hold Styling Gel

  nga Lek 800.00

  American Crew Firm Hold Styling Gel Xhel stilues flokesh per meshkuj te cilet preferojne stilime me kontroll te larte dhe shkelqim natyral. Aplikoj...

  Detajet e plota
  nga Lek 800.00
 • Techseries Texture Foam
  American Crew

  Techseries Texture Foam

  Lek 2,000.00

  American Crew Techseries Texture Foam

  Lek 2,000.00
 • Techseries Control Foam
  American Crew

  Techseries Control Foam

  Lek 2,000.00

  American Crew Techseries Control Foam

  Lek 2,000.00
 • Techseries Boost Spray
  American Crew

  Techseries Boost Spray

  Lek 2,000.00

  American Crew Techseries Boost Spray

  Lek 2,000.00
 • Me Firm Hold Styling Cream ju mund te krijoni stilime me kontroll mesatare dhe pamje natyrale
  American Crew

  Firm Hold Styling Cream

  Lek 1,600.00

  American Crew Firm Hold Styling Cream

  Lek 1,600.00
 • American Crew Fiber Cream, stiluese per floke te gjate ose mesatare
  American Crew

  Fiber Cream 100ml

  Lek 2,000.00

  American Crew Fiber Cream Krijuar per Kontroll + Fleksibilitet I jep flokeve shkelqim natyral si dhe teksture te rafinuar. Fiber Cream eshte e per...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Beard Serum 50ml
  American Crew

  Beard Serum 50ml

  Lek 2,000.00

  American Crew Beard Serum 50ml Kombinimi i vajrave Cipero, Linen dhe Argan e mbajne mjekren te hidratuar, me shkelqim dhe te bute. Serumi ushqye...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Shampo flokesh per meshkuj American Crew Daily per floke normal ose me yndyre
  American Crew

  Daily Shampoo

  nga Lek 1,200.00

  American Crew Daily Shampoo Shampo flokesh per meshkuj nga American Crew per perdorim te perditshem. E pershtatshme per floke normal ose me yndyre....

  Detajet e plota
  nga Lek 1,200.00
 • Wax Spray 150ml
  Label.m

  Wax Spray 150ml

  Lek 1,900.00

  Label.m Brunette Texturising Volume Spray  label.m Wax Spray eshte nje produkt unisex i gjithanshem, i cili mundeson krijimin e  pamjeve te tenden...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Shave Ultra Gliding Shave Oil 50ml
  American Crew

  Shave Ultra Gliding Shave Oil 50ml

  Lek 1,700.00

  American Crew SSC Ultra Gliding Shave Oil 50ml Pergatit lekuren para rrojes. Mund te perdoret para aplikimit te Shave Cream ose Shave Gel. Zbut mje...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Shave Shaving Foam 300ml
  American Crew

  Shave Shaving Foam 300ml

  Lek 1,650.00

  American Crew SSC Shaving Foam 300ml Shkume kremoze per nje rruajtje te thelle dhe komforte. Qeteson lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e irritime...

  Detajet e plota
  Lek 1,650.00
 • Shave Revitalizing Toner 150ml
  American Crew

  Shave Revitalizing Toner 150ml

  Lek 2,000.00

  American Crew SSC Revitalizing Toner 150ml Qeteson irritimet e krijuara gjate rrojes. Tonifikon dhe rifreskon lekuren e sapo rruajtur. Qeteson çdo ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Precision Shave Gel 150ml
  American Crew

  Precision Shave Gel 150ml

  Lek 1,650.00

  American Crew SSC Precision Shave Gel 150ml Xhel Transparent qe nuk thahet per nje rruajtje me te thelle. Qeteson lekuren dhe ndihmon ne parandalim...

  Detajet e plota
  Lek 1,650.00
 • Moisturizing Shave Cream 150ml
  American Crew

  Moisturizing Shave Cream 150ml

  Lek 1,650.00

  American Crew SSC Moisturizing Shave Cream 150ml Krem hidratues qe nuk than lekuren per nje rruajtje me te thelle. Zbut lekuren dhe ndihmon ne para...

  Detajet e plota
  Lek 1,650.00
 • Neck Brush
  Label.m

  Neck Brush

  Lek 2,500.00

  label.m Neck Brush

  Lek 2,500.00
 • Small Hot Brush
  Label.m

  Small Hot Brush

  Lek 2,000.00

  label.m Small Hot Brush

  Lek 2,000.00
 • Medium Hot Brush
  Label.m

  Medium Hot Brush

  Lek 2,000.00

  label.m Medium Hot Brush

  Lek 2,000.00