Artero Black Backpack

Brand: Artero

Lek 8,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Black BackPackÇante shpine e krijuar nga parukiere per parukiere.Ka gjithçka qe ju nevojitet per te levizur kudo bashke me te gjitha mjetet dhe produktet tuaja.Çante shpine multi funksione. Ideale per ruajtjen dhe transportimin e produktevedhe mjeteve te ndryshme profesionale... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Black BackPack
Çante shpine e krijuar nga parukiere per parukiere.
Ka gjithçka qe ju nevojitet per te levizur kudo bashke me te gjitha mjetet dhe produktet tuaja.
Çante shpine multi funksione. Ideale per ruajtjen dhe transportimin e produkteve
dhe mjeteve te ndryshme profesionale si: tharese, krehera, furça, gershere, thika, pjata, etj.
Karakteristikat:

  • 2 xhepa me kapacitet te madh.
  • Dhjetera xhepa per mjete dhe produkte kozmetike.
  • Xhepat e jashtem.
  • Mbyllje statike e sigurt e xhepave.
  • Materiali: Najloni
  • Kontura: Najloni me perforcim te forte kunder demtimeve.
  • Mbyllja: Zinxhir.
  • Permasat: Gjeresia: 34cm - Lartesia: 43cm - Thellesia: 14cm.
  • Doreze e mbrojtur dhe e perforcuar.
  • Anet e rrumbullakosura.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop