Mbaruar

ARTERO SCISSOR CASE GREEN

Brand: Artero

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Artero Scissors Case GreenJepni ngjyre dhe mbroni gersheret dhe tehet tuaj me portofolet tane te rinj profesioal me ngjyra. Portofoli ka 11 xhepa per paisjet e ndryshme te stilistit. Kundra renies se produkteve me kapse dyshe per 11 gershere. Mbyllje... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Scissors Case Green
Jepni ngjyre dhe mbroni gersheret dhe tehet tuaj me portofolet tane te rinj profesioal me ngjyra.

  • Portofoli ka 11 xhepa per paisjet e ndryshme te stilistit.
  • Kundra renies se produkteve me kapse dyshe per 11 gershere.
  • Mbyllje dyshe me llastik te zinj elastik.

Portofoli:

  • Imitacion lekure
  • Ngjyre gri ne jeshile Kamoflazh
  • Tegele te bardhe
  • Paisjet brenda nuk perfshihen
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop