Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Filtra

Diamond Dust

 • Diamond Dust Shampoo 250ml - Duo Cosmetics
  Label.m

  Diamond Dust Shampoo 250ml

  Lek 3,200.00

  label.m Diamond Dust Shampoo   Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte ...

  Detajet e plota
  Lek 3,200.00
 • Diamond Dust Body Lotion 120ml - Duo Cosmetics
  Label.m

  Diamond Dust Body Lotion 120ml

  Lek 3,000.00

  label.m Diamond Dust Body Lotion 120ml Grimcat luksoze te pluhurit te diamantit ofrojne zbutje dhe hidratim duke i dhene lekure nje shkelqim me e...

  Detajet e plota
  Lek 3,000.00