Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Label.m Diamond Dust Body Lotion 120ml | Duo Cosmetics

DIAMOND DUST BODY LOTION 120ML

Label.m
Lek 3,000.00
label.m Diamond Dust Body Lotion 120ml Grimcat luksoze te pluhurit te diamantit ofrojne zbutje dhe hidratim duke i dhene lekure nje shkelqim me efekt diamanti. Plotesoni 3 hapat e regjimit tuaj duke aplikuar kete locion trupi per nje shkelqim te menjehershem.
Nen total: Lek 3,000.00
Ruaj Hiq

label.m Diamond Dust Body Lotion 120ml
Grimcat luksoze te pluhurit te diamantit ofrojne zbutje dhe hidratim duke i dhene lekure nje shkelqim me efekt diamanti.
Plotesoni 3 hapat e regjimit tuaj duke aplikuar kete locion trupi per nje shkelqim te menjehershem.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.