Diamond Dust Conditioner 200ml

Brand: Label.m

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

label.m Diamond Dust Conditioner    Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte te trendafilit te bardhe te cilat sigurojne ushqimin  e nevojshem dhe  transformojne gjendjen e flokut duke e bere... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

label.m Diamond Dust Conditioner 
 
Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte te trendafilit te bardhe te cilat sigurojne ushqimin  e nevojshem dhe  transformojne gjendjen e flokut duke e bere me te bute, me me shkelqim dhe ne te njejten kohe pa e renduar ate. I pershtatshem per te gjithe llojet e flokeve.
Pa Sulfate, Pa Paraben
 
Vetite e pluhurit te perles kombinuar me vajrat e pasura e te lehta te ekstraktit te trendafilit te bardhe veprojne se bashku per te forcuar, mbrojtur dhe per te siguruar hidratim dhe zbutje. Floket do te kene me shume shkelqim , me te neutralizuar dhe elastik.
 
Aplikojeni ne floke te sapo lare me shampo, lereni per 1 min dhe me pas shperlajeni.
Per rezultate maksimale perdoreni me shampon Diamond Dust , pastrues i lehte por ne te njejten kohe intensiv , i cili largon toksinat dhe nxjerr ne pah shkelqimin natyral te flokut.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop