Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Mbaruar
Label.m Diamond Dust Conditioner 200ml | Duo Cosmetics

DIAMOND DUST CONDITIONER 200ML

Label.m
Lek 3,200.00
label.m Diamond Dust Conditioner    Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte te trendafilit te bardhe te cilat sigurojne ushqimin  e nevojshem dhe  transformojne gjendjen e flokut duke e bere me te bute, me me shkelqim dhe ne te njejten...
Ruaj Hiq

label.m Diamond Dust Conditioner 
 
Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte te trendafilit te bardhe te cilat sigurojne ushqimin  e nevojshem dhe  transformojne gjendjen e flokut duke e bere me te bute, me me shkelqim dhe ne te njejten kohe pa e renduar ate. I pershtatshem per te gjithe llojet e flokeve.
Pa Sulfate, Pa Paraben
 
Vetite e pluhurit te perles kombinuar me vajrat e pasura e te lehta te ekstraktit te trendafilit te bardhe veprojne se bashku per te forcuar, mbrojtur dhe per te siguruar hidratim dhe zbutje. Floket do te kene me shume shkelqim , me te neutralizuar dhe elastik.
 
Aplikojeni ne floke te sapo lare me shampo, lereni per 1 min dhe me pas shperlajeni.
Per rezultate maksimale perdoreni me shampon Diamond Dust , pastrues i lehte por ne te njejten kohe intensiv , i cili largon toksinat dhe nxjerr ne pah shkelqimin natyral te flokut.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.