Kalo tek permbajtja

Filtra

Pro You

 • PROYOU ANTI-DANDRUFF SH 350ML
  revlon professional

  PROYOU ANTI-DANDRUFF SH 350ML

  Lek 900.00

  Anti Dandruff Shampoo / Shampo Kunder Zbokthit Me perberes aktiv , Zink dhe me ingrediente me baze bimore aktive, eksfolion lehtesisht duke elemin...

  Detajet e plota
  Lek 900.00
 • PROYOU COLOR SHAMPOO 350ML
  revlon professional

  PROYOU COLOR SHAMPOO 350ML

  nga Lek 900.00

  Color Shampoo / Shampo Per Floke Te Lyrer Floket e lyer kerkojne trajtim specifik per te siguruar qe floket te qendrojne te bute dhe me shkelqim s...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • PROYOU COLOR TREATMENT 500ML
  revlon professional

  PROYOU COLOR TREATMENT 500ML

  Lek 1,300.00

  Color Tratment / Trajtim Per Floke Te Lyer  Trajtim ushqyes me filtra UVA /UVB te cilat ruajne dhe parandalojne humbjen e ngjyres. Floket e lyer k...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU NUTRITIVE SHAMPOO
  revlon professional

  PROYOU NUTRITIVE SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Nutrive Shampoo / Shampo Ushqyese Per floke te thate e te dehidratuar i cili ka nevoje per trajtimi/ushqim ne thellesi. Formule aktive e pasur me...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • PROYOU NUTRITIVE TREAT 500ML
  revlon professional

  PROYOU NUTRITIVE TREAT 500ML

  Lek 1,300.00

  Nutrive Treatment / Trajtim Ushqyes Rekomandohet per floke te thate , te dehidratuar ,dhe te veshtire ne menaxhim. Trajtim ushqyes i bazuar ne ek...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU PURIFYING SHAMPOO
  revlon professional

  PROYOU PURIFYING SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Purifying Shampoo / Shampo Purifikuese  Detoksifikon dhe balancon, shampo e cila pastron dhe forcon  skalpin e kokës në sajë të agjenteve te saj...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • PROYOU REPAIR MASK 500ML
  revlon professional

  PROYOU REPAIR MASK 500ML

  Lek 1,300.00

  Repair Treatment /Trajtim Riparues  I pasur me keratine hidratuese ideale per floke te demtuar dhe te dobet . Rekomandohet ne floke te thate , te...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU REPAIR SHAMPOO
  revlon professional

  PROYOU REPAIR SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Repair Shampoo / Shampo Riparuese E pasur me keratine hidratuese, ideale per floke te demtuar dhe te dobet. Procesi i riparimit permban nje polime...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • PROYOU WHITE HAIR SH 350ML
  Revlon Professional

  PROYOU WHITE HAIR SH 350ML

  Lek 900.00

  White Shampoo / Shampo Per Floke Te Bardha Shampo e formuluar specifikisht per te rivendosur pigmentet gri dhe te bardha ne floke te dekoloruar os...

  Detajet e plota
  Lek 900.00
 • Llak i forte per floket, jep shkelqim dhe kontroll, pa demtuar flokun
  revlon professional

  PROYOU EXTREME SPRAY 500ML

  Lek 1,300.00

  Firm Hold Hairspry  Krijon mburoje kunder lageshtires  Mbron floket nga agresoret e jashtem  Me forcen maksimale mban stilimin ne vend  Shton shk...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU VOLUM SPRAY 500ML
  revlon professional

  PROYOU VOLUM SPRAY 500ML

  Lek 1,300.00

  Normal Hold Hairspry / Lllak per Kontroll Normal dhe Volum  Rigjallëron flokët dhe shton trup dhe vëllim . Siguron nje perfundim statik, i palevi...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU EXTREME MOUSSE 400ML
  revlon professional

  PROYOU EXTREME MOUSSE 400ML

  Lek 1,300.00

  Firm Hold Musse Hidraton floket duke krijuar mburoje nga agresoret e jashtem  Permireson krehien pavarsisht se kur e aplikoni ne floke te lagur a...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU VOLUM MOUSSE 400ML
  revlon professional

  PROYOU VOLUM MOUSSE 400ML

  Lek 1,300.00

  Normal Hold Musse / Shkume per kontroll normal dhe volum Jep flokëve butësi , shkelqim dhe trup , Permireson krehien pavarsisht se kur e ap...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU VOLUME BUMP UP 350ML
  revlon professional

  PROYOU VOLUME BUMP UP 350ML

  Lek 1,300.00

  Volumizing Spry / Sprajt i Cili Shton Volumin Ne Floke   Stilimet joshese dhe voluminoze janë gjithmonë në modë . Kjo llak siguron një aplikim te...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU VOLUME SUB UP 350ML
  revlon professional

  PROYOU VOLUME SUB UP 350ML

  Lek 1,300.00

   Substance Up / Koncentrat Voluminizues dhe Disiplinues Rigjallëron flokët dhe shton trup dhe vëllim . Ushqen fibrat e flokeve ,duke i dhene defi...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU TEXTURE SCRUNCH 350ML
  revlon professional

  PROYOU TEXTURE SCRUNCH 350ML

  Lek 1,300.00

  Scrunch / Aktivizues Kacurrelash  Perfekt për kontrollin dhe krijimin e kacurrelave afatgjata, duke siguruar: Definim maksimale dhe butësi . Kont...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU TEXTURE LISS HAIR 350ML
  revlon professional

  PROYOU TEXTURE LISS HAIR 350ML

  Lek 1,300.00

  Liss Hair / Krem I Cili Ndihmon Ne Drejtimin E Flokeve  Floke te drejta me te definuara per nje kohe me te gjate, dhe te buta ne prekje. • Fuqi e...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
 • PROYOU SHINE SEAL 80ML
  Ska gjendje
  revlon professional

  PROYOU SHINE SEAL 80ML

  Lek 1,300.00

  Shine SEAL  / Serum ushqyes+ shkelqim  Zbut flokët e elektrizuar e të thatë , duke i dhënë një shkelqim i cili është shumë i butë në të prekur . ...

  Detajet e plota
  Lek 1,300.00
  Ska gjendje