Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

revlon professional ProYou Color Maker 12.23 | Duo Cosmetics

PROYOU COLOR MAKER 12.23

Lek 1,100.00
The Color Maker - 12.23  Nuance Super Bjonde BEHUNI MASTER I VERTETE I NGJYRAVE! Krijoni ngjyra te shendritshme dhe vibrante fale kesaj boje permanente profesionale.  Super rreshqitese dhe me teksture te pasur per nje ngjyre me te lehte ne aplikim. E le flokun te mendafshte dhe me nje super shkelqim ....
Nen total: Lek 1,100.00
Ruaj Hiq

The Color Maker - 12.23  Nuance Super Bjonde
BEHUNI MASTER I VERTETE I NGJYRAVE!
Krijoni ngjyra te shendritshme dhe vibrante fale kesaj boje permanente profesionale. 
Super rreshqitese dhe me teksture te pasur per nje ngjyre me te lehte ne aplikim.
E le flokun te mendafshte dhe me nje super shkelqim .
 • Rezultate ngjyrash profesionale dhe te besueshme
 • Ajo qe shihni do te realizoni
 • Ngjyre floku me rezolucion te larte
 • 100% mbulim thinje
 • Ngjyre uniforme
 • Shkelqim fantastik
 • Rezultate kohezgjatese
 • 69 nuanca
 • Rezutate te pafundme me pak nuanca
 • Te pasura me aloe vera
 • Dyfishi i sherbimeve ne nje tubet boje.
  APLIKIMI & PERZIERJA Masat e perzierjes dhe koha e zhvillimit

  Raporti i perzierjes

  • 30g Tubet + 90g Oksikrem
  • 1:3

  Oksikremi i perdorur

  • 30 Vol 9% - çelje 4 Tone
  • 40 Vol 12% - çelje 5 Tone

  Koha e zhvillimit

  • Gjatesite dhe Majat - 20 minuta
  • Zona e Rrenjes - 45 minuta
  • Per mbulim te plote te thinjave - 45 minuta

  Rekomandohet perdorimi i peshores per çdo aplikim.

  PAGESAT

  Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

  TRANSPORTI

  Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

  Shqiperi - Tirane

  Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

  Shqiperi - Rrethe

  Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

  Kosove

  Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.