STRIP EASE

Lek 750.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 120ml

  • 120ml
  • 240ml
  • 480ml
  • 960ml
Lek 750.00
Mbaruar

STRIP EASE, LACQUER REMOVER- Heqes manikyri Cfare eshte? Heq manikyrin qe nga ngjyrat errta dhe ato me shkelqim dhe mbron lekuren nga kushtet e veshtira. Pse ju nevojitet? Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh qe krijon nje shtrese mbrojtese... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

STRIP EASE, LACQUER REMOVER- Heqes manikyri

Cfare eshte?

Heq manikyrin qe nga ngjyrat errta dhe ato me shkelqim dhe mbron lekuren nga kushtet e veshtira.

Pse ju nevojitet?

Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh qe krijon nje shtrese mbrojtese rreth struktures se proteinave keratinike te lekures. Nuk le pas asnje mbetje ose lekure te thate.

Kur perdoret?

  • Parapergatitje
  • Heqje
  • Zgjatim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop