SET POKER & JOKER COMB

Brand: Artero

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Set Poker & Joker CombSeti i kokave kreher me 3 pjese per makinat Joker dhe Poker Karakteristika Lartesia e prerjes: 6/ 10/ 13 Perfekte per perdorim profesional Rezultate fantastike prerje Materiali: Plastike e forte me baze metali PermbanKreher #4-6mmKreher Nr.5-10mmKreher... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Set Poker & Joker Comb
Seti i kokave kreher me 3 pjese per makinat Joker dhe Poker
Karakteristika
  • Lartesia e prerjes: 6/ 10/ 13
  • Perfekte per perdorim profesional
  • Rezultate fantastike prerje
  • Materiali: Plastike e forte me baze metali
Permban
Kreher #4-6mm
Kreher Nr.5-10mm
Kreher Nr.6-13mm
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop