Morgan Taylor Remedy Renewing Cuticle Oil

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 15ml

  • 15ml
  • 30ml
Lek 1,500.00
Mbaruar

REMEDY – Vaj Rigjenerues i Kutikulave Cfare eshte? Vaj rigjenerues thonjsh dhe kutikulash hidratues i pasur me anti-oxidant me vitamine E, luledielli dhe luledele. Perse ju nevojitet: Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh per te krijuar... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

REMEDY – Vaj Rigjenerues i Kutikulave

Cfare eshte?

Vaj rigjenerues thonjsh dhe kutikulash hidratues i pasur me anti-oxidant me vitamine E, luledielli dhe luledele.

Perse ju nevojitet:

Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh per te krijuar nje shtrese mbrojtese rreth struktures se proteinave keratinike te lekures. Mbron vlerat e hidrogjenit dhe kripes te cilat ndihmojne ne ruajtjen e lageshtise optimale te lekures edhe ne kushte te veshtira.

Kur perdoret?

Perfundim

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop