Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
REMEDY
REMEDY

REMEDY

Morgan Taylor
Lek 1,500.00
REMEDY – Vaj Rigjenerues i Kutikulave Cfare eshte? Vaj thonjsh dhe kutikulash hidratues, anti-oxidant me vitamine E, luledielli dhe luledele. Pse ju nevojitet: Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh per te krijuar nje shtrese mbrojtese rreth struktures se proteinave keratinike te lekures. Mbron urat e hidrogjenit...
Nen total: Lek 1,500.00
Ruaj Hiq

REMEDY – Vaj Rigjenerues i Kutikulave

Cfare eshte?

Vaj thonjsh dhe kutikulash hidratues, anti-oxidant me vitamine E, luledielli dhe luledele.

Pse ju nevojitet:

Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh per te krijuar nje shtrese mbrojtese rreth struktures se proteinave keratinike te lekures. Mbron urat e hidrogjenit dhe kripes te cilat ndihmojne ne ruajtjen e lageshtise optimale te lekures edhe ne kushte te veshtira.

Kur perdoret?

Perfundim

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.