REACTMAX SATIN NAIL STRENGTHENER + EXTENDED WEAR BASE COAT

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

REACTmax  SATIN - Baze & Forcues per Thonj me perfundim natyral Morgan Taylor REACT max 2-ne-1 Nail Strengthener Base Coat i cili forcon thonjt,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

REACTmax  SATIN - Baze & Forcues per Thonj me perfundim natyral

Morgan Taylor REACT max 2-ne-1 Nail Strengthener Base Coat i cili forcon thonjt, fleksibel qe punojne po aq fort sa ju!

Cfare eshte?

2-ne-1 Forcues thoi dhe Baze me qendrueshmeri afatgjate.

Perse ju nevojitet?

Ideale per femra dhe meshkuj. PolyElastin Complex rrit elasticitetin e thonjve nderkohe qe forcon, ushqen dhe mbron me Kalcium, Koenzim R dhe antioksidant Vaji Marula per thonj qe perkulen pa u thyer. I le thonjt me nje pamje natyrale te holle dhe te lemuar satin.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes