REACT TOP COAT PROFESSIONAL KIT

Lek 6,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

REACT TOP COAT- Shkelqyes Cfare eshte? Top Coat Pse ju nevojitet? React Top Coat me Gelish Infused Technology eshte  perfunduese ne sistemin hibrid me te gjithanshem ne treg. Ky top coat mundeson shkelqim te jashtezakonshem me rezistence deri ne 10... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

REACT TOP COAT- Shkelqyes

Cfare eshte?

Top Coat

Pse ju nevojitet?

React Top Coat me Gelish Infused Technology eshte  perfunduese ne sistemin hibrid me te gjithanshem ne treg. Ky top coat mundeson shkelqim te jashtezakonshem me rezistence deri ne 10 dite. React Top Coat aplikohet si manikyr standard i thonjve, pa pasur nevoje per LED dhe hiqet lehte me soak-free removal. Pjesa me e mire eshte, qe mund te përdoret me ÇDO manikyr qe ka ne treg!

Kur perdoret?

Perfundues

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop