Gelish Polygel French Kit

Brand: Gelish

Lek 17,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

PolyGel French KitMe i Holle. Me i Forte. Me i Lehte -se cdo produkt tjeter i thonjve...!E pamundur? Jo - Eshte PolyGel.Nuk eshte akrilik, nuk eshte xhel i forte, PolyGel kombinon vetite me me te mira te produkteve ne nje... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

PolyGel French Kit
Me i Holle. Me i Forte. Me i Lehte -se cdo produkt tjeter i thonjve...!
E pamundur? Jo - Eshte PolyGel.
Nuk eshte akrilik, nuk eshte xhel i forte, PolyGel kombinon vetite me me te mira te produkteve ne nje te vetem,
padyshim me i miri! Testuar gjeresisht neper sallone perdoruesit bien dakord se PolyGel ofron thonj me te forte,
me fleksibel, shume te lehte, pa arome dhe pa pluhura.
PolyGel me formulen e saj “gjithçka ne nje” per qendrueshmeri te persosur. Pa arome, pa perzierje dhe pa kimikate.
Formula e saj pa arome ju lejon te punoni sa gjate te deshironi. Xheli ne tubet lejon perdorimin e sasise precise
te produktit qe ju nevoitet, pa shperdoruar me teper. TriPolymer Technology Sfidon gravitetin per aplikime shume,
jashtezakonisht te lehta. Viskoziteti unik i saj siguron thonj te lemuar, te njetrajtshem madje dhe me ngjyre.
PolyGel kombinon pluhurin akrilik per force, ne baze xheli per te siguruar force, cilesi pa eren e pakendshme te
monomerit. Mbushjet me TriPolimer jane 30% me te renda se mbushjet akrilike dhe shume me rezistente se xheli i forte.
* Teknologjia TriPolymer = Oligomere nga Gel; Polymere nga Akriliket; Polymere nga Lacquer

FRENCH KIT vjen si set i plote nga fillimi deri ne fund me plot 7 produkte.
PH BOND
Perdoret ne thonjte natyrale per te balancuar pH dhe per te hequr vajrat siperfaqesore. Aplikohet perpara bazes.
15ml

  • PRO BOOND

PRIMER-Perdoret si produkt parapergatites i thonjve per Gelish Hard Gel dhe Akriliket. Ky primer pa acide aplikohet
me furce pas aplikimit te PH Bond dhe ka funksion te "dyanshem". Nuk perdoret per manikyr xhel Gelish.
15ml

  • TOP IT OFF – Perfundues me shkelqim

I jep manikyrit tuaj pamje te shnderritshme, nuk te pengon, nuk copetohet dhe nuk bie. Hiqet me Soak-Off Gel Remover.
Kurohet per 30 sekonda in LED Light; 2 minuta in UV Light. Aplikohet pasi e keni kuruar per 30 sekonda in LED Light
ngjyren tuj te preferuar te manikyrit Soak-Off Gel Polish.
15ml

  • SLIP SOLUTION

Likuid i cili ndihmon ne rreshqitjen e PolyGel pa mundim. Produkt shume i rendesishem, pjese integrale sistemit PolyGel,
eliminon ferkimet per formesimin pa terheqje dhe nuk aktivizon kurimin. Formula 7-Free ka nje arome te fresket. Zgjidhja
me e sigurt ne industri.
240ml

  • BRIGHT WHITE- Mbushja me Polygel ne nuance te bardhe
  • LIGHT PINK- Mbushja me Polygel ne nuance roze te hapur
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop