Conditioner

Brand: Orofluido

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Orofluido Conditioner Balsami Orofluido eshte shume i rendesishem ne mbylljen e flokeve pas larjes dhe trajtimit me maske. Perdorimi i saj... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Size: 200ml

  • 200ml
  • 1000ml
Lek 1,400.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Orofluido Conditioner

Balsami Orofluido eshte shume i rendesishem ne mbylljen e flokeve pas larjes dhe trajtimit me maske.

Perdorimi i saj I le floket e lemuar, te menaxhueshem dhe plot shkelqim.

Aplikimi

Pasi ti lani floket me Shampo Orofluido, aplikoni nje sasi te mjaftueshme duke mbuluar gjatesite dhe majat. Nese aplikoni Masken Orofluido, aplikojeni pasi te keni mbaruar me masken. Shperlajeni mire.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

Vleresimet e klienteve

Bazuar ne 1 review Jepni vleresimin tuaj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes