NUTRI COLOR FILTERS BLUSH

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Nutri Color Filters Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra... Lexo me shume

Mbaruar
Nutri Color Filters
Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim!
Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja.
Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te sakta
dhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim perfekt per klientet me kerkues.
Blush Filter
Shumfishoni rezultatet e ngjyrave tuaja
Per cilet eshte?
Per ata qe swagirojne te jene te vecante duke kthyer ne puder ngjyren e flokeve.
Çfare eshte?
Filteri i ri Blush eshte nuanca qe perdoret kur kerkoni nje ngjyre elegante vintage te flokeve.
Si funksionon?
Mikso perzierjen tuaj te drejtperdrejte te ngjyrave me BLUSH per te siguruar nje ngjyre fantastike puder.
1 pjese Fashion/Toning Filter
+ 10 pjese BLUSH.
3-15 minuta.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes