LIGHT HOLD TEXTURE LOTION

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Light Hold Texture LotionSiguron kontroll te lehte për floke te imet ose te holle te te gjitha gjatesive, duke krijuar... Lexo me shume

Mbaruar
Light Hold Texture Lotion
Siguron kontroll te lehte për floke te imet ose te holle te te gjitha gjatesive, duke krijuar pamje natyrale me teksture te lehte.
E pasur me ekstrakte natyrore si xhensen per t'i bere floket te duken me te trashe.
Ky produkt eshte zgjedhja e duhur per ata qe duan kontroll te lehte ne floket e tyre pa perdorur shume produkt stilimi.
E persosur per krijimin e nje pamje te shendetshme, natyrale me perpjekje minimale. Per kontroll delikat me shkelqim te ulet.
Benefitet
Shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe floket
Siguron shkelqim te shendetshem te flokeve
Ushqen flokun qe nga rrenja
Ndihmon ne hidratimin dhe ne mbajtjen e flokeve nen kontroll
Perdorimi
Vendosni nje sasi te vogel ne dore dhe shperndajeni ne menyre te barabarte permes flokeve te thare me peshqir.
Mund te shtohet edhe ne floke te thate per te me shume trashesi.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

LIGHT HOLD TEXTURE LOTION

Lek 1,600.00