Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

THICKENING CONDITIONER

Label.m
Lek 2,300.00
Per floke me te shendetshem, te trash dhe me volum Volum i menjehershem pa renduar flokun Hidraton, rrit elasticitetin e flokut dhe e forcon ate duke reduktuar demtimet Perberesit Seed oil, Shea & Cupuaca Butters japin efekt zbutes dhe hidratues Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon dhe kremin e saj...
Nen total: Lek 2,300.00
Ruaj Hiq

Per floke me te shendetshem, te trash dhe me volum

  • Volum i menjehershem pa renduar flokun
  • Hidraton, rrit elasticitetin e flokut dhe e forcon ate duke reduktuar demtimet
  • Perberesit Seed oil, Shea & Cupuaca Butters japin efekt zbutes dhe hidratues

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon dhe kremin e saj Thickening Shampoo & Thickening Cream

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.