Peppermint Treatment

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Trajtim gjallerues i skalpit per te promovuar nje rritjen e shendetshme te flokeve Peppermint Oil ri-freskon dhe stimulon skalpin duke... Lexo me shume

Mbaruar

Trajtim gjallerues i skalpit per te promovuar nje rritjen e shendetshme te flokeve

  • Peppermint Oil ri-freskon dhe stimulon skalpin duke rritur qarkullimin gjakut tek folikulat e flokeve
  • Formule e lehte e krijuar per floke te holluar

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Peppermint Treatment

Lek 2,200.00