Moisturising Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Balsam hidratues dhe ushqyes, per floke te thate dhe te dehidratuar Me Echinacea dhe Aloe Vera ndajne te njejtet perberes... Lexo me shume

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Balsam hidratues dhe ushqyes, per floke te thate dhe te dehidratuar

  • Me Echinacea dhe Aloe Vera ndajne te njejtet perberes hidratues
  • Aloe ndihmon ne ruajtjen e lageshtires dhe jep nje shkelqim te mendafshte duke mbyllur kutikulat.

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Moisturising Conditioner

Lek 2,200.00