Moisturising Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Balsam hidratues dhe ushqyes, per floke te thate dhe te dehidratuar Me Echinacea dhe Aloe Vera ndajne te njejtet perberes hidratues Aloe ndihmon ne ruajtjen e lageshtires dhe jep nje shkelqim te mendafshte duke mbyllur kutikulat. Pa Sulfate, Pa Natriklorate... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Balsam hidratues dhe ushqyes, per floke te thate dhe te dehidratuar

  • Me Echinacea dhe Aloe Vera ndajne te njejtet perberes hidratues
  • Aloe ndihmon ne ruajtjen e lageshtires dhe jep nje shkelqim te mendafshte duke mbyllur kutikulat.

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop