Label.m Leave In Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Magnet perfekt i lageshtires per mbrojtje te plote gjate gjithe dites Ushqyes i menjehershem fale perberjes se larte ne vitamina dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Magnet perfekt i lageshtires per mbrojtje te plote gjate gjithe dites

  • Ushqyes i menjehershem fale perberjes se larte ne vitamina dhe antioksidante
  • Nje kombinim i Aloe Vera dhe Jojoba Oil forcojne dhe mbyllin lageshtiren ne brendesi

Keshille : Perfekte per permiresimin e kacurrelave

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes