GEL SOFT GEL TIP ADHESIVE

Brand: Gelish

Lek 2,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Gelish Soft Gel Tip Adhesive Gelish Soft Gel Tip Adhesive eshte një produkt i trashe xhel viskoz i krijuar per kontroll dhe mbulim maksimalgjate aplikimit. Soft Gel Tip Adhesive eshte me i miri per shkak te teknologjise se bazuar ne... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Gelish Soft Gel Tip Adhesive

Gelish Soft Gel Tip Adhesive eshte një produkt i trashe xhel viskoz i krijuar per kontroll dhe mbulim maksimal
gjate aplikimit. Soft Gel Tip Adhesive eshte me i miri per shkak te teknologjise se bazuar ne Gelish Foundation.
Viskoziteti,trashesia forcon 'amortizimin' duke permiresuar qendrueshmerine, fleksibilitetin dhe jetegjatesine
duke siguruar veshje te plote 21 ditore pa ngritje, thyerje ose coptime.
Viskoz dhe i trashe -Per kontroll te persosur gjate aplikimit dhe qendrueshmeri te gjate
Gelish Foundation - ishte inspirimi i pare duke i shtuar ngjitesin me te mire ne kete industri
Aplikim i Thjeshte-me furçen ne shishe per t'iu pershtatur çdo preference aplikimi

Koha e kurimit

  • Touch LED Light - 5 sekonda
  • 18G Plus LED Light- 60 sekonda

Perdorimi
Aplikoni nje sasi te favorshme te ngjitesit Soft Gel Tip Adhesive ne pjesen e poshtme te tipsit. Vendosni tipsin
mbi thua duke perdorur nje levizje rrotulluese per aplikim te sakte pa flluska. Filloni nga zona e kutikules deri
ne fund. Sigurohuni qe te jene puthitur miren tipsi me thonjte.
Nese ekzistojne flluska ajri, hiqni tipsin dhe vendoseni perseri mbi thua, shtoni produkt nese eshte e nevojshme.
Kurojeni per 5 sekonda ne Touch Led Light, duke afruar tipsin per ngjitje maksimale.
Kuroni te pese gishtat per 60 sekonda ne 18G Plus Led Light.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop