DAILY CLEANSING SHAMPOO

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Daily Cleansing ShampooE pasur me Vitamine B5 per hidratim, Daily Shampoo pa silikon eshte idealeper nje rutine te perditshme te kujdesit per floket. Formula vegane qe nuk than,... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Daily Cleansing Shampoo
E pasur me Vitamine B5 per hidratim, Daily Shampoo pa silikon eshte ideale
per nje rutine te perditshme te kujdesit per floket. Formula vegane qe nuk than, largon vajin e tepert,
duke i lene floket nen kontroll, te shendetshem dhe te bute. E pasur me arome mente.
Me e mira per floke normal ose floke dhe skalp te yndyrshem.
Benefitet
  • Largon yndyren e tepert ne floke dhe skalp.
  • Vitamina B5 jep lageshti qe mundeson floke te shendetshem.
  • Formuluar me 91% perberes natyrore
  • Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes