ARTERO SPEKTRA HAIR CLIPPER

Brand: Artero

Lek 22,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Spectra Hair Clipper E vetmja makine qethje profesionale me 2 motorra. Akoma me e shpejte, akoma me shume autonomi dhe akoma me shume e rehatshme. Kontroll digital Gjatesia e prerjes 1-1.9 mm... Lexo me shume

Mbaruar
Artero Spectra Hair Clipper 
E vetmja makine qethje profesionale me 2 motorra. Akoma me e shpejte, akoma me shume autonomi dhe akoma me shume e rehatshme.
 • Kontroll digital
 • Gjatesia e prerjes 1-1.9 mm
 • Perdorimi 4 ore e 20 minuta
 • 5000 RPM: 250 min
 • 5500 RPM: 235min
 • 6000 RPM: 205 min
 • 6500 RPM: 200min
 • 7000 RPM: 190min
 • Tregues i nivelit te baterise
 • Bateri litiumi
 • Fuqia 7W
 • RPM 6000
 • Shpejtesia 5
 • Pesha 280 gr
 • Permasat 195 x 40 x 40 mm
 • Koha e karikimit 3ore
 • Thika e fiksuar
 • Tensioni 100 – 240V
Perfshin
 • Teh standart
 • Setin 3 / 6 / 912 /15 / 18/21/ 25mm
 • Karikues
 • Vaj mineral
 • Furce pastruese
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines:
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis dhembeve te thikave me makinen duke punuar,
dhembet drejtuar me koke poshte . Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj
per te shmangur demtimet. Kujdesi per thikat e makines konsiston ne ftohje,
dezinfektim dhe pastrim me vajin Artero i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes