ARTERO GRAPHITE 53MM BRUSH

Brand: Artero

Lek 2,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Graphite Brush 53mmFurça profesionale te vecanta te perbera me qime grafiti dhe ionic, speciale per tepercjelle nxehtesine ne maksimum: Pershpejton tharjen Zvogelon elektricitetin statik Shton shkelqim ne floke. E punuar... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Graphite Brush 53mm
Furça profesionale te vecanta te perbera me qime grafiti dhe ionic, speciale per te
percjelle nxehtesine ne maksimum:

  • Pershpejton tharjen
  • Zvogelon elektricitetin statik
  • Shton shkelqim ne floke.
  • E punuar zig zag me qime naylon.
  • Shume mire te menaxhueshme dhe te buta ne kontakt me lekuren
  • E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.
  • 53cm

Graphite Brush vjen me permasat: 53 - 43 - 33 - 25 -16 mm

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes