ARTERO BRUSH KONIK 33MM

Brand: Artero

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Brush Konik 33mmFurçe termike e nivelit te larte per floke te mesem deri ne te trashe.Lehteson menaxhimin e flokeve dhe shkurton kohen e tharjes se tyre. Qeramike, Jonike dhe Antistatike.... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Brush Konik 33mm
Furçe termike e nivelit te larte per floke te mesem deri ne te trashe.
Lehteson menaxhimin e flokeve dhe shkurton kohen e tharjes se tyre.

  • Qeramike, Jonike dhe Antistatike.
  • Forma konike.
  • Trup alumini dhe qeramike.
  • Qime najloni ne forme zigzagu per kapje dhe krehje me te mire te flokeve.
  • Doreze gome.
Konik Brush vjen ne permasat  25mm, 33mm, 43mm, 53mm.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes