Liquid Wax

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Liquid WaxLiquid Wax nga American Crew eshte krijuar duke kombinuar kontrollin e dyllitme lehtesine e aplikimit te xhelit. Nese e keni veshtiresi ne aplikonimin epastave stiluese, Liquid Wax eshte per ju.Gjithashtu, eshte me fleksibel se pastat stiluese.Perfitimet Siguron... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Liquid Wax
Liquid Wax nga American Crew eshte krijuar duke kombinuar kontrollin e dyllit
me lehtesine e aplikimit te xhelit. Nese e keni veshtiresi ne aplikonimin e
pastave stiluese, Liquid Wax eshte per ju.
Gjithashtu, eshte me fleksibel se pastat stiluese.
Perfitimet
  • Siguron perfundim te bute stilimi qe lejon stilimin, ri-modelimin te flokeve
  • Pastrohet shume lehte
  • Mban stilimin ne kushte te nxehtesise dhe lagështise se larte.
  • Siguron perfundim me pamje natyrale kontroll dhe shkelqim mesatar.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop