Orofluido Argan Hair Mask

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 250ml

  • 250ml
  • 500ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Orofluido Radiance Argan Mask Maska E RE Orofluido e mbushur me Vaj Argani mundeson trajtim intensiv i cili hidraton, zbut dhe ndihmon ne rigjenerimin e bukurise se flokut. Rekomandohet per? Çdo lloj floku i cili ka nevoje per rigjenerim dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Orofluido Radiance Argan Mask
Maska E RE Orofluido e mbushur me Vaj Argani mundeson trajtim intensiv i cili hidraton, zbut dhe ndihmon ne rigjenerimin e bukurise se flokut.
Rekomandohet per?
Çdo lloj floku i cili ka nevoje per rigjenerim dhe shelqim afatgjate. Sidomos per floket e thate dhe te demtuar.
Trajtues intensiv i cili penetron fibrat duke riparuar ne brendesi te flokut. Arome delikate dhe unike Orofluido.
Aplikojeni pas shampos dhe para balsamit Orofluido per perthithje dhe veprim maksimal.
Formule Vegane.
250ml/500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop