Firm Hold Styling Gel

Lek 800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 100ml

  • 100ml
  • 250ml
  • 1000ml
Lek 800.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Firm Hold Styling Gel
Gel me fiksim maksimal, i pasuruar me ekstrakte natyrore si Vitamina B5 per te ndihmuar floket
te duken me te trashe dhe me shkelqim te shtuar. Ky xhel pa alkool eshte superior ne kontroll
dhe ne shkelqim dhe gjithashtu ka pH te ulet per te parandaluar tharjen e flokeve.
Perfitimet
  • Dual Polymer Complex: Siguron kontroll shume te larte dhe gjithashtu shkelqim te larte
  • Pa alkool: Parandalon renien e flokeve
  • PH i ulet: Shmang tharjen e flokeve dhe te skalpit
  • Carbomer: Lejon shperndarjen e lehte te produktit permes flokeve
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
100ml/250ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop