FIRM HOLD STYLING GEL

Lek 800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Firm Hold Styling GelXhel stilues flokesh per meshkuj te cilet preferojne stilime me kontroll te larte dhe shkelqim... Lexo me shume

Masa: 100ml

  • 100ml
  • 250ml
  • 1000ml
Lek 800.00
Mbaruar
American Crew Firm Hold Styling Gel
Xhel stilues flokesh per meshkuj te cilet preferojne stilime me kontroll te larte dhe shkelqim natyral.
Aplikojeni mbi floke te njome per me shume shkelqim ose te thare per shkelqim me te ulet.
Gjithashtu mund te aplikohet si baze stiluese per stilime pompador.
100ml/250ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

FIRM HOLD STYLING GEL

100ml
100ml
Lek 800.00