Liquid Wax

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Liquid Wax
Liquid Wax nga American Crew eshte krijuar duke kombinuar kontrollin e dyllit
me lehtesine e aplikimit te xhelit. Nese e keni veshtiresi ne aplikonimin e
pastave stiluese, Liquid Wax eshte per ju.
Gjithashtu, eshte me fleksibel se pastat stiluese.
Perfitimet
  • Siguron perfundim te bute stilimi qe lejon stilimin, ri-modelimin te flokeve
  • Pastrohet shume lehte
  • Mban stilimin ne kushte te nxehtesise dhe lagështise se larte.
  • Siguron perfundim me pamje natyrale kontroll dhe shkelqim mesatar.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop