3 In 1 Tea Tree Shampoo

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew 3-in-1 Tea Tree Shampoo
Gjithçka ne nje, shampo, balsam per larje koke dhe trupi 3-ne-1
Me efektin stimulues dhe freskues te Tea Tree.
Praktike dhe efektive per meshkuj
Perfitimet
  • Ekstrakt sherebeles: I shton shkelqim flokve dhe zbut lekuren
  • Dimethicone: Hidraton floket dhe lekuren
  • Acid limoni: Rigjalleron lekuren per pastrim dhe gjallerim
Perdorimi
Vendosni sasi te mjaftueshme mbi floket dhe trupin e lagur. Shpelajini mire.
450ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop