Mbaruar

American Crew 3in1 Tea Tree Shampoo

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 450ml
  • 1000ml
Lek 1,500.00

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew 3-in-1 Tea Tree ShampooGjithçka ne nje, shampo, balsam per larje koke dhe trupi 3-ne-1Me efektin stimulues dhe freskues te Tea Tree.Praktike dhe efektive per meshkujPerfitimet Ekstrakt sherebeles: I shton shkelqim flokve dhe zbut lekuren Dimethicone: Hidraton floket dhe lekuren... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew 3-in-1 Tea Tree Shampoo
Gjithçka ne nje, shampo, balsam per larje koke dhe trupi 3-ne-1
Me efektin stimulues dhe freskues te Tea Tree.
Praktike dhe efektive per meshkuj
Perfitimet
  • Ekstrakt sherebeles: I shton shkelqim flokve dhe zbut lekuren
  • Dimethicone: Hidraton floket dhe lekuren
  • Acid limoni: Rigjalleron lekuren per pastrim dhe gjallerim
Perdorimi
Vendosni sasi te mjaftueshme mbi floket dhe trupin e lagur. Shpelajini mire.
450ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop