3 IN 1 TEA TREE SHAMPOO

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew 3-in-1 Tea Tree ShampooGjithçka ne nje, shampo, balsam per larje koke dhe trupi 3-ne-1Me efektin stimulues dhe freskues te Tea Tree.Praktike dhe efektive per meshkujPerfitimet Ekstrakt sherebeles: I... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew 3-in-1 Tea Tree Shampoo
Gjithçka ne nje, shampo, balsam per larje koke dhe trupi 3-ne-1
Me efektin stimulues dhe freskues te Tea Tree.
Praktike dhe efektive per meshkuj
Perfitimet
  • Ekstrakt sherebeles: I shton shkelqim flokve dhe zbut lekuren
  • Dimethicone: Hidraton floket dhe lekuren
  • Acid limoni: Rigjalleron lekuren per pastrim dhe gjallerim
Perdorimi
Vendosni sasi te mjaftueshme mbi floket dhe trupin e lagur. Shpelajini mire.
450ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes