WRAP IT OFF - FOIL REMOVAL KIT 100CT FOILS

Brand: Gelish

Lek 2,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

WRAP IT OFF - FOIL REMOVAL KIT Heq thjeshte, lehte dhe shpejt xhelin nga thonjte tuaj. Pjeset e forta te pecetes me cilesi te larte dhe pambuku i ngjitur ne flete e bejne me te shpejte dhe te lehte heqjen e llakut te xhelit. Lemoni lehte sipërfaqen e llakut dhe njomni nje Wrap It Off... Lexo me shume

Mbaruar

WRAP IT OFF - FOIL REMOVAL KIT

Heq thjeshte, lehte dhe shpejt xhelin nga thonjte tuaj. Pjeset e forta te pecetes me cilesi te larte dhe pambuku i ngjitur ne flete e bejne me te shpejte dhe te lehte heqjen e llakut te xhelit. Lemoni lehte sipërfaqen e llakut dhe njomni nje Wrap It Off me Artificial Nail Remover.

HEQJA E XHELIT: mbeshtilleni rreth secilit thua per 10-15 minuta per te hequr xhelin. Lemoni lehte thonjte per te hequr çdo xhel te mbetur. 

100 Cope 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes