Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
WARM UP THE CAR-NATION

WARM UP THE CAR-NATION

Morgan Taylor
Lek 1,100.00
Morgan Taylor  - Akoma me shume Profesionale Zgjat me shume. Ngjyra me te thella. Morgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale te thonjve me kimi reaktive per shkelqim dhe ngjyre intensive qe zgjat. Formula ultra-luks u frymezua nga perlat me shkelqim, guret e çmuar, gure gjysem te çmuar, argjend te shndritshem dhe ar rrezatues te gjitha te nxjerra nga...
Nen total: Lek 1,100.00
Ruaj Hiq

Morgan Taylor  - Akoma me shume Profesionale

Zgjat me shume. Ngjyra me te thella. 
Morgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale te thonjve me kimi reaktive per shkelqim dhe ngjyre intensive qe zgjat. Formula ultra-luks u frymezua nga perlat me shkelqim, guret e çmuar, gure gjysem te çmuar, argjend te shndritshem dhe ar rrezatues te gjitha te nxjerra nga toka. Te gjitha pigmentet jane te thella, te pastra dhe te bluara imet per shkelqim metalik, vezullues , si asnje here tjeter.

15 ml

Aplikimi  

Hapi 1- Nail Prep 

Lagni lint free wipes me Strip Ease Nail Laquer Remover 

Limoni thonjte sipas forms se deshiruar. 

Perdorni Pure Cleanse Surface Cleansing Spray per te pastruar thoin dhe veglat 

Pastroni kutikulat. 

Aplikoni nje shtrese te holle Stick With It Base Coat ne te gjithe siperfaqen e thojit.   

Hapi 2- Aplikimi  i manikyrit  

Aplikoni 2 shtresa nga Morgan Taylor Nail Lacquer (Manikyr)

Hapi 3- Perfundimi 

Aplikoni nje shtrese te holle Need for Speed Top Coat ne cdo thua 

Apikoni nga 1 pike Remedy Renewing Cuticle Oil 

Aplikoni Accelerate Quick Dry me pika ose spray ne cdo thua 

Thajini 60 sekonda, ne total 5 minuta. 

 

 


PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.