Wahl Brushless 2-Speed Clipper

Brand: Wahl

Lek 24,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Wahl Brushless 2-Speed Professional ClipperMakina qethese Amercian Crew Wahl eshte makina e perzgjedhur profesionale me 2 shpejtesi per te gjithametodat Menswork dhe Master of Men’s grooming. Dy shpejtesite ofrojne perdorim optimal per situata specifike. Perdorni shpejtesine e ulet per shumicen... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Wahl Brushless 2-Speed Professional Clipper
Makina qethese Amercian Crew Wahl eshte makina e perzgjedhur profesionale me 2 shpejtesi per te gjitha
metodat Menswork dhe Master of Men’s grooming. Dy shpejtesite ofrojne perdorim optimal per situata specifike.
Perdorni shpejtesine e ulet per shumicen e metodave te punes - kjo ju mundeson qe te punoni me nje hap te qendrueshem,
per nje qethje te paster dhe te sakte. Perdorni shpejtesine e larte mbi floke te dendur dhe me te veshtire per tu prere.
Makina American Crew Wahl ka nje kabull me gjatesi prej 3.6m ndryshe nga makinat e tjera me vetem 2.7m gajtesi.
Gjatesia ekstra ju mundeson qe te punoni me lirshmeri nga te dyja anet e kokes. Kokat prerese jane te ndryshueshme
dhe mund ti vijne ne forma dhe gjatesi te ndryshme.
Keshille
Avantazhi i makines me motor eshte se ju mund te prisni floket me saktesi edhe kur jane te lagur.
Floket e lagur jane me te perqendruar duke mundesuar nje qethje me precize.
Permban
Makinen Profesionale
Kokat prerëse #1 (3/32" 2.4mm) dhe #000 (1/50" 0.5mm)
Furçen pastruese
Vaj
Manuali i perdorimit
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop