Volume Mousse

Brand: Orofluido

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Orofluido Volume Mousse SHKELQIM, VOLUM DHE TRASHESI Shkume e lehte luksoze e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave... Lexo me shume

Mbaruar
Orofluido Volume Mousse
SHKELQIM, VOLUM DHE TRASHESI
Shkume e lehte luksoze e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave ekzotik dhe perbers aktive te cilet sigurojne volum dhe trashesi afatgjate, per nje pamje te shendetshme, plot shkelqim dhe pa 
ngurtesuar floket.
Kjo formule hidratuese dhe ushqyese i jep flokut nje pamje natyrale duke i lene te buta ne prekje. Thahet menjehere, nuk le teprica, dhe mund te eliminohet shume lehte me krehje. Gjithashtu ofron nje mbrojtje optimale termike duke u siguruar ne maksimum per shendetin e flokut.
Format 300ml.
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Volume Mousse

Lek 1,600.00