Uniq One Superior Mask

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Uniq One Superior Mask - 300ml Maska Intensive Uniq One SUPERIOR Mask e krijuar per arritur maksimumin e trajtimit te... Lexo me shume

Mbaruar
Uniq One Superior Mask - 300ml
Maska Intensive Uniq One SUPERIOR Mask e krijuar per arritur maksimumin e trajtimit te flokeve nga nje maske e vetme fale koncentrimit te larte te perberesve aktiv qe ajo permban. 
Efekti
Trajtim i thelle dhe intensiv i flokeve me cdo aplikim. Rigjenerim i pa-krahasueshem i flokeve pas aplikimit te pare. 
Rekomadohet per
Ri-gjenerim dhe ri-strukturim te plote te flokeve. Floke te thate dhe te demtuar nga trajtimet e shpeshta kimike. Gjithashtu, mund te perdoret nje here ne jave si mirembajtje e vazhdueshme e flokeve.
Perdorimi
Pasi te lani floket, aplikoni nje sasi te mjaftueshme mbi floke te lagur, masazhojeni duke mbuluar mire gjatesite dhe majat. Lereni te veproje per 5 minuta dhe shperlajeni mire. Diten qe ju perdorni Superior Mask nuk eshte e nevojshme qe te aplikoni edhe Spray Uniq One.
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Uniq One

Vleresimet e klienteve

Ska vleresime Jepni vleresimin tuaj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Uniq One Superior Mask

Lek 2,200.00