Uniq One Foam Treatment

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Maska superiore pa shplarje e dizenjuar specifikisht per femra me floke te holle. Nje fomule inovative me teksture te lehte shkume... Lexo me shume

Mbaruar
Maska superiore pa shplarje e dizenjuar specifikisht per femra me floke te holle.
Nje fomule inovative me teksture te lehte shkume synuar per femra me floke te holle te cilat kerkojne te gjitha benefitet e maskes por pa renduar floket. Pas perdorimit floket ndjehen te trashe, plot volum dhe me pamje te shendetshme.
Aplikim i Lehte
Mbi floke te thare me peshqir:
1. Tundeni mire dhe aplikojeni mbi dore.
2. Shperndajeni midis duarve dhe aplikojeni mbi gjatesite dhe majat e flokeve.
3. Pa shplarje.
Tekstura e saj e lehte perthithet menjehere nga floket.
E pershtatshme edhe per floke shume te holle dhe te dobet.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Uniq One Foam Treatment

Lek 1,700.00