Uniq One Duo Pack Mask & Spray

Lek 3,900.00 Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Seti Promocional Uniq One i cili permban Masken Intensive dhe Spraj. Superior Mask 300ml: aplikohet nje here ne jave mbi floke... Lexo me shume

Mbaruar

Seti Promocional Uniq One i cili permban Masken Intensive dhe Spraj.

Superior Mask 300ml: aplikohet nje here ne jave mbi floke te lare per 3-5 minuta per nje trajtim dhe rigjenerim intensiv. Me shplarje.

Spray Tretment 150ml: aplikohet cdo dite mbi floke te lare dhe te thare me peshqir per trajtim, lehtesim te krehjes, mbrojtje ndaj thareses dhe pjastres. Gjithashtu mund te aplikohet mbi floke te thare per shkelqim dhe butesi. Pa shplarje

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Uniq One Duo Pack Mask & Spray

Lek 3,900.00 Lek 2,500.00