Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Oferte
Uniq One Duo Pack 2 Spray Classic

UNIQ ONE DUO PACK 2 SPRAY CLASSIC

Lek 3,400.00 Lek 2,200.00
Seti Promocional Uniq One i cili permban 2 Spraj te kuq me aromen Klasike. Spray Tretment 150ml: aplikohet cdo dite mbi floke te lare dhe te thare me peshqir per trajtim, lehtesim te krehjes, mbrojtje ndaj thareses dhe pjastres. Gjithashtu mund te aplikohet mbi floke te thare per shkelqim dhe butesi....
Nen total: Lek 2,200.00
Ruaj Hiq

Seti Promocional Uniq One i cili permban 2 Spraj te kuq me aromen Klasike.

Spray Tretment 150ml: aplikohet cdo dite mbi floke te lare dhe te thare me peshqir per trajtim, lehtesim te krehjes, mbrojtje ndaj thareses dhe pjastres. Gjithashtu mund te aplikohet mbi floke te thare per shkelqim dhe butesi. Pa shplarje

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.