Uniq One Shampoo

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Uniq One Conditioning Shampoo - 300ml Shampo Uniq One eshte krijuar per perdorim te perditshem pa permbajtje sulfatesh. Delikate mbi... Lexo me shume

Masa: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 1,700.00
Mbaruar
Uniq One Conditioning Shampoo - 300ml
Shampo Uniq One eshte krijuar per perdorim te perditshem pa permbajtje sulfatesh. Delikate mbi floke dhe skalp.
Efekti
Pastron me delikatese floket dhe skalpin. Hidraton floket e thate duke eliminuar ashpersine.
Rekomandohet per
Te gjitha femrat me floke te ashper, te thate, te dekoloruar dhe delikate. Nuk rekomadohet per floke shume te holle.
Perdorimi
Masazhojeni mbi floke dhe skalp per 3 min, shperlajeni mire. Per mbrojtje ndaj thareses dhe pjastres rekomandohet qe te aplikoni Spray Uniq One pasi ti thani floket me peshqir.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Uniq One Shampoo

300ml
300ml
Lek 1,700.00