Uniq One Coconut Shampoo

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Uniq One Coconut Conditioning Shampoo - 300ml Shampo Uniq One me aromen e Arres se Kokosit. Efekti Pastron me delikatese... Lexo me shume

Mbaruar
Uniq One Coconut Conditioning Shampoo - 300ml
Shampo Uniq One me aromen e Arres se Kokosit.
Efekti
Pastron me delikatese floket dhe skalpin. Hidraton floket e thate duke eliminuar ashpersine.
Rekomandohet per
Te gjitha femrat me floke te ashper, te thate, te dekoloruar dhe delikate. Nuk rekomadohet per floke shume te holle.
Perdorimi
Masazhojeni mbi floke dhe skalp per 3 min, shperlajeni mire. Per mbrojtje ndaj thareses dhe pjastres rekomandohet qe te aplikoni Spray Uniq One pasi ti thani floket me peshqir.
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Uniq One
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Uniq One Coconut Shampoo

Lek 1,700.00